Jedinečná samoobslužná bezkontaktní myčka Karcher v ČR. 

Kde: Litomyšl, Průmyslová ulice (průmyslová zóna)

! Myjeme šetrně bez MIKROPRÁŠKU !

Polymerový vosk s vydrží až 2 měsíce Otevřeno: NONSTOP 

10Kč = 42sMYCÍ PROGRAMY


Pro přerušení programu

Použijte pro pozastavení zvoleného programu při delší odstávce během mytí nebo v případě nouzové nestandardní situace. Program STOP můžete použít během působení aktivní pěny. Impulsy se budou odečítat ve sníženém režimu.


Pro důkladné mytí karoserie aktivní pěnou

Přepněte nástavec na pistoli povytažením na symbol pěnování! Bezdotykově nanášejte pěnu na suchý povrch karoserie od spodní části nahoru v dostatečně silné vrstvě. Reakční doba působení pěny je 2 - 3min. Vzdálenost trysky 20 - 30cm. Nenanášejte pěnu na rozehřátý lak od slunce. V tomto případě lak zchlaďte programem OPLACH. Při silném znečištění dbejte na dostatečné napěnění vozidla, případně použijte program "HMYZ" jako předmytí před napěněním vozidla. Nanášejte pěnu na suchý lak. Pěna se tak dostane přímo na nečistoty. Pokud před pěnováním auto opláchnete, zbytečně dochází při následném pěnování k ředění pěny a pěna se přes vodní film nedostane k nečistotám. Snížíte tak efekt mytí. Vozidlo před pěnováním oplachujte pouze v případě, že je lak rozpálený od slunce, aby došlo k jeho ochlazení. 


Pro odstranění ulpývajících nečistot

Vysokotlakým paprskem pečlivě umyjte celý povrch vozidla a odstraňte ulpívající nečistoty a zbytky pěny. Postupujte od spodní části karoserie nahoru. Program používá vodu o teplotě min 55C a šampón na běžné znečištění. Vzdálenost trysky 10 - 30cm. 


Pro opláchnutí šampónu a pěny

Důkladně opláchněte zbytky šamponu a pěny z karoserie. Program používá čistou vysokotlakou vodu bez chemie. Oplachujte od střechy vozidla dolů. Vzdálenost trysky 50cm.


Pro konzervaci laku karoserie

Nanášejte z větší vzdálenosti na celou karoserii vozidla. Použijte až po oplachu. Program používá upravenou změkčenou teplou vodu s prémiovým polymerovým voskem. Můžete použít na okna i disky. Vzdálenost trysky 50- 80cm. Vosk vždy opláchněte programem TOP OPLACH. Dochází tak k chemické aktivaci vosku. Výdrž vosku 1 - 2 měsíce


Pro schnutí bez zanechání skvrn

Na závěr každého mytí vždy použijte oplach s leštícím přípravkem pro schnutí beze skvrn. Důkladně z karoserie smyjte veškeré zbytky chemie a vosku. Program používá vysokotlakou demineralizovanou vodu s leštícím vysušovacím prostředkem. Vzdálenost trysky 50cm. DOPLŇKOVÉ PROGRAMY


Pro odstranění zbytků hmyzu a předmytí

Použijte tento program před programem pěnování v případě, že není vozidlo pravidelně myto a nebo v případě znečištění od hmyzu. Naneste rovnoměrně na celé vozidlo a po chvíli můžete začít s programem "pěnování".  Pěnu nechte cca 2min působit a poté pokračujte programem "mytí". Nenechte zaschnout a po chvíli opláchněte. Program používá teplou vodu s odstraňovačem hmyzu. Vzdálenost trysky 50cm.


Pro odstranění brzdového prachu z kol

Přepněte nástavec na pistoli povytažením na symbol pěnování! Použijte před mytím vozidla a pouze na disky. Nepoužívejte k mytí karoserie. Naneste pěnu v dostatečné vrstvě na disky a poté můžete začít s programem "Pěnování" na karoserii.  Nechte chvíli působit a následně smyjte disky programem "Mytí" . Program používá nízkotlakou vodu a přípravek na mytí kol s reakční dobou působení max 2 minuty.  Nepoužívejte na leštěné hliníkové disky! Přípravek není na kyselinové bázi. Je tedy vhodný na pravidelné mytí disků aniž by poškozoval kovové části.DALŠÍ SLUŽBY

 • Kávovar na zrnkovou kávu - nápoj 30Kč
 • Vestavěné umyvadlo
 • Duální vysavač Karcher -  10Kč/4min
 • Parfémovač - 10Kč/30s 20Kč/60s
 • Posezení
 • Platba kartou
 • Zasílání dokladů za mytí online do vašeho emailu
 • SPZ Fleet pro firmy
 • Stahování dokladů za platbu kartou online i zpětně (www.dokladonline.eu)
 • Nápojový automat
 • Automat s autokosmetikou
ADRESA

Průmyslová ulice, Litomyšl.  Naproti betonárně CEMEX.