Jedinečná samoobslužná bezkontaktní myčka Karcher v ČR. 

Kde: Litomyšl, Průmyslová ulice (průmyslová zóna)

! Myjeme šetrně bez MIKROPRÁŠKU !

Aktivní pěna pH 8,5Otevřeno: NONSTOP 

10Kč = 55sMYCÍ PROGRAMY


Pro přerušení programu

Použijte pro pozastavení zvoleného programu při delší odstávce během mytí nebo v případě nouzové nestandardní situace. Program STOP můžete použít během působení aktivní pěny. Impulsy se budou odečítat ve sníženém režimu.


Pro důkladné mytí karoserie aktivní pěnou

Přepněte nástavec na pistoli povytažením na symbol pěnování! Bezdotykově nanášejte pěnu na suchý povrch karoserie od spodní části nahoru v dostatečně silné vrstvě. Reakční doba působení pěny je 2 - 3min. Vzdálenost trysky 20 - 30cm. Nenanášejte pěnu na rozpálený lak. V tomto případě lak zchlaďte programem OPLACH. Při silném znečištění dbejte na dostatečné napěnění vozidla, případně použijte program "HMYZ" jako předmytí před napěněním vozidla.


Pro odstranění ulpývajících nečistot

Vysokotlakým paprskem pečlivě umyjte celý povrch vozidla a odstraňte ulpívající nečistoty a zbytky pěny. Postupujte od spodní části karoserie nahoru. Program používá vodu o teplotě min 55C a šampón na běžné znečištění. Vzdálenost trysky 10 - 30cm. 


Pro opláchnutí šampónu a pěny

Důkladně opláchněte zbytky šamponu a pěny z karoserie. Program používá čistou vysokotlakou vodu bez chemie. Oplachujte od střechy vozidla dolů. Vzdálenost trysky 50cm.


Pro konzervaci laku karoserie

Nanášejte z větší vzdálenosti na celou karoserii vozidla. Použijte až po oplachu. Program používá upravenou změkčenou teplou vodu s prémiovým nanovoskem. Můžete použít na okna i disky. Vzdálenost trysky 50- 80cm.  Výdrž vosku 1 - 2 měsíce.


Pro schnutí bez zanechání skvrn

Na závěr každého mytí vždy použijte oplach s leštícím přípravkem pro schnutí beze skvrn. Důkladně z karoserie smyjte veškeré zbytky chemie a vosku. Program používá vysokotlakou demineralizovanou vodu s leštícím vysušovacím prostředkem. Vzdálenost trysky 50cm. DOPLŇKOVÉ PROGRAMY


Pro odstranění zbytků hmyzu a předmytí

Použijte tento program před programem pěnování v případě, že není vozidlo pravidelně myto a nebo v případě znečištění od hmyzu. Naneste rovnoměrně na celé vozidlo a po chvíli můžete začít s programem "pěnování".  Pěnu nechte cca 2min působit a poté pokračujte programem "mytí". Nenechte zaschnout a po chvíli opláchněte. Program používá teplou vodu s odstraňovačem hmyzu. Vzdálenost trysky 50cm.


Pro odstranění brzdového prachu z kol

Přepněte nástavec na pistoli povytažením na symbol pěnování! Použijte před mytím vozidla a pouze na disky. Nepoužívejte k mytí karoserie. Naneste pěnu v dostatečné vrstvě na disky a poté můžete začít s programem "Pěnování" na karoserii.  Nechte chvíli působit a následně smyjte disky programem "Mytí" . Program používá nízkotlakou vodu a přípravek na mytí kol s reakční dobou působení max 2 minuty.  Nepoužívejte na leštěné hliníkové disky!DALŠÍ SLUŽBY

  • Kávovar na zrnkovou kávu
  • Vestavěné umyvadlo
  • Duální vysavač Karcher
  • Posezení
ADRESA